pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında arz almasının en önemli nedenlerinden biri tıkır ile (UC yöntemiyle) piyes içre tuzakışbilgiş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle piyes ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle tuzakışbilgiş yapabilmek ciğerin oyuna online yöntemlerle tıkır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile tuzakışbilgiş yapabilmek o kadar zorlamasız değildir. Çünkü bu sorunlemler dolar kuru üzerinden iş bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok koca oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin ya da oyunda elan fazla tabanca gücü kabil hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini bölüm ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu elan âlâ oynamanızı esenlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere arz verilmiştir. Antrparantez bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de arz verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular piyes içerisinde arz vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Temsil içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da sair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değsoruntirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında arz vadi UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok dikkat gkalıntı ve sair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte piyes bünyemcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında tüm oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere afişlemek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat aracılığıyla bu yol hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek ciğerin kalıcı yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çtuzakışmasını engellemeye çtuzakışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her devir bir erkân bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arz vadi duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda arz vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu düzen sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi tabütüvanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne kelime kabil görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat girmek yahut bir nesneyi nişan girmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir sorunin otomatik olarak bünyelması mazmunına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ittihaz mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al