Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical derunin üretilen henüz düz modelleri bile mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının horya kaymasını engellemek derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun kişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu esrarkeşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya temellandı. Ayrıca unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri celi ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi takviye sağlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine çın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler düğün dansında çiftlere eşlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biraşkın ayvaz dergisinde hatun kişi vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile mevki almaya temelladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir vakitler bile evetğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil evetğu derece edepli olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişuz rahatsız etmemesi gerekir. Moda sektörü artık jartiyeri hiç sunum olarak satmanın beraberinde biraşkın ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşkın üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen trupı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat anbean liberalleşmeye çın giden seks oyuncaklarının satın alınmasıyla müteallik olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya meydanlık gelmek derunin hordakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri ortamında özellikleri açısından tadil gösterse bile esas temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları hiç başına yahut bir partnerle her evetştan in tarafından çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına göre seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına göre ihtiyaç, hayata renk beslemek derunin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu yahut mağazada tanış birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde nihan evetğu derunin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten zevk saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla hissetmek bazı seks oyuncağı işlerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre koymak, konulevselliği karşı bilim edinmeden satın koymak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek derunin kebir çaba kullanma etmelidirler. Hassaten; artık vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan alışmutaş henüz palas ve hafif olmaya temelladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks sundurmaında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı derunin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalılığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar mizaç problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Başka taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete göre tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop işlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, sundurmaına aktiflık beslemek, henüz uz bir orgazm hissetmek yahut seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek derunin sex shoplardan alışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş zirı bireylerin sex shoplardan işi yasak olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını kavzamak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra kebir vürutmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum çın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri hiç şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, konuleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta olabildiğince etkili ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona göre davranış ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu konuin en palas yolu. Hassaten seks sırasında lakırtı etmek çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en güçlü seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece rahatsız edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken anlamsızkoymak derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yapmış olursanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mâni tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz uz seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uz bir seksin sonu mecallü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/