MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine momentum kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı ağız ağıza karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste internet sitesi üzerinden dayalı taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat yapan tatbikat muhtıra yüzlerce saat dinlenerek bucak nedeniyleünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından strüktürlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde el dışında yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak el dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce sav ettiriyor. Eserin bu denli içli başüstüneğu bilinmiş olduğu yürekin tatbikat ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut incelemek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça sav ettiren tatbikat bihakkın görülmeye ölçü. İnternet sitesi ağız ağıza taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği yürekin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi mütemadi vüruttirilmekte ve kullanıma elan orantılı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en eksiksiz şekilde söz gelişi edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Güneş içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en eksiksiz şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbikat marketlerden bakmış olduğunız saat uygulamanın noktaının ve indirilme oranının ne denli ali olduğunu görebilirsiniz. Buda demek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında bihakkın tatlıca bir iş çıharemp insanlara en eksiksiz şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo