Heets Sigara

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aletı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış duman nokta almış olduğundan, sigaraya benzemekle bile, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza doğruca konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kabil yanma emeklemi gerçekleştirmezler. IQOS aletı kullanan kişiler bağırsakin bir dalgalı olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın girmek bağırsakin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir duman ürünüdür. PMI, dünya genelinde en eke duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanıtmıştır. Heets’in amacı, sigara içme kırmızıışkatilklarını göçermek ve insanoğluın elan azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets yollamak bağırsakin kökleşik sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine mutabık olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine bandajlı olarak seçilebilir.

IQOS aletı, Heets tasarrufı bağırsakin tasarlanmıştır. Alet, dumanü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in bağırsakindeki duman özlerinin buharlaşmasını katkısızlar. Bu prosedür, dumanün yanması yerine, buharlaşması sebebiyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS aletı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara nazaran elan azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın girmek bağırsakin mukannen evetş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, tasarrufı da yöresel yasalara merbutdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ait legal düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan elan azca zararlı başüstüneğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün kolaylıkla heets tasarrufı sebebiyle, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabil öbür duman ürünleri kabil bağımlılık strüktürcı olabileceği konusunda ikazlar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara sebep olmuşdolaşma. Temelı sağlık örgütleri, Heets kabil duman ürünleri karşı endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, tembel emrazı ve öbür sağlık problemlerine sebep olabileceğinden kuşku etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin dinçler üzerindeki tesirleri de tartışma konusu olmuşdolaşma.

Bununla bile, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara nazaran elan azca zararlı olduğunu ve sigara tevdi yuğrunda bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara dalgalı olarak tanımlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çkırmızıışan kişiler bağırsakin yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara nazaran elan azca zararlı başüstüneğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün tasarrufı tedricen yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına mutabık şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki legal düzenlemelere ve sağlık önerilerine mutabık şekilde kullanmalıdırlar.